bellavista 1000e
Sem vložte podnadpis

Někdy je větší, prostě lepší...

Displej s 17,3'' dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením. Všechny parametry a křivky jsou na displeji velmi dobře viditelné a jsou prezentovány tak, aby byl přehled jasný za všech okolností, dokonce i v náročných a kritických situacích. Interakce a práce s kapacitním dotykovým displejem je intuitivní a jednoduchá. 

Univerzální bellavista 1000e Vás podpoří při každodenních výkonech na jednotkách intenzivní péče a během intenzivní monitorovací péče, bez ohledu na to, zda chcete léčit novorozence nebo dospělé. Zařízení bellavista 1000e umožňuje zajistit invazivní i neinvazivní ventilaci.

17,3" dotykový displej s Full HD rozlišením

AVM

Adaptivní ventilační mód (Adaptive ventilation mode)


Chytrý ventilační režim, který značně redukuje počet ventilačních nastavení. Díky konstantnímu měření plicních parametrů, přizpůsobuje AVM dech po dechu podle potřeb pacienta - bez ohledu na to, zda je pacient ventilován mechanicky nebo dýchá spontánně. AVM vždy automaticky vypočítá optimální ventilační vzor při nejnižším možném ventilačním tlaku a bezpečně podporuje pacienty od intubace až po extubaci.

HFOT

Vysokoprůtoková kyslíková terapie (High Flow Oxygen Therapy)


V kombinaci s aktivně zvlhčovaným turbínovým systémem efektivně zlepšuje okysličení pacientů při současném zvyšování komfortu pacienta. Toho je dosaženo díky vysokým průtokům, které vytváří pozitivní tlak v nazofaryngeálním prostoru. Oproti konvenčním neinvazivním typům ventilace, mohou pacienti při současně probíhající HFOT pít, jíst, mluvit.

LRT

Nátroj pro recruitment (Lung Recruitment Tool)

Automatický manévr, který poskytuje všechny potřebné informace pro recruitment plic spolehlivým, reprodukovatelným a jednoduchým způsobem. Nejprve probíhají měření, aby bylo zjištěno, zda jsou plíce pacienta schopny recruitmentu. Pokud ano, mohou být následně kolabované alveoly nebo oblasti plic znovu otevřeny.